Sen Çal Kapımı 19. Bölüm izle

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm izle

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz. Birbirini çok seven fakat beklenmedik bir şekilde ayrılmak zorunda kalan Serkan ile Eda yeniden bir araya gelebilecekler mi?


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Seyirciyle yaz döneminde Fox TV ekranlarında buluşan ve genel olarak yayın hayatına başlayan yaz dizileri arasından sıyrılıp yerini sağlamlaştıran ve reyting oranlarından başarılı sonuçlar elde eden Sen Çal Kapımı dizisi yine sürpriz gelişmeleri içeren yeni bölümü ile izleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

19.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa bilgi;

Serkan ile Eda'nın çok sıcak yakınlaşma sahnesiyle başlayan fragman beraberinde Serkan'ın Eda'ya ondan neden ayrılmak zorunda kalmasını anlatmak istediği esnada Selin'in odaya girip herşeyi mahfetmesi Eda'yı şoke ediyor.

Sen Çal Kapımı Oyuncuları : Kerem Bursin (Serkan) ve Hande Erçel (Eda) yer alıyor. Haricinde dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Neslihan Bolat - (Aydan), Bige Önal - (Selin), Evrim Doğan - (Ayfer) ve İsmail Ege Şaşmaz - (Kaan) gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar