Şampiyon Dizisi

Şampiyon Dizisi

Arkadaşlar merhaba, TRT ekranlarında son zamanları baz alacak olursak eğer yayına giren en iddialı yapımlardan bir tanesi olarak ifade edilebilecek bir dizi olan "Şampiyon" dizisi hakkında size merak ettiğiniz ne varsa paylaşmak istiyorum.

Şampiyon Dizisi Oyuncu Kadrosu, Yapım ve Yönetmen Kimler?

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında tanıtımları yayınlanmaya başlamış ve netleşen oyuncular arasında başrolde Tolgahan Sayışman'ın eski şampiyon boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı'nı, oğlu olan "Güneş"i ise Emir Özyakışır'ın oynayacağı kesinleşen isimler arasında yer alıyor. 2 isim haricinde oyuncu kadrosu netleştikçe bu sayfayı güncelleyeceğimizi ve elimizden geldiğince bu dizi de yer alan oyuncuların tanıtım videolarını ve sayfalarını paylaşacağımızı belirtmek isteriz.

BSK Yapım tarafından yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği dizinin senaryosunda Alphan Dikmen ve Başak Angigün yer alırken yönetmenliğini Ketche (Hakan Kırvavaç) üstleniyor.

Şampiyon Dizisi Konusu;

O dönem içerisinde Türkiye'nin parmakla gösterilen ve geleceği çok parlak boksörler arasında konuşulan isimlerden olan Fırat Bölükbaşı'nın başına gelen aksilik bütün spor hayatına veda etmesi ve ringlerden uzun seneler uzak kalmasına sebep oluyor fakat seneler sonra oğlu Güneş için bir rount daha diyecek ve tekrar ringe çıkma kararı alacak.

Şampiyon dizisi canlı izlemek istiyorsanız kendi saatinde bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 10 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar