Sadakatsiz 28. bölüm izle

Sadakatsiz 28. bölüm izle

Yayınlandığı ilk dakikadan itibaren bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran hikayesiyle sürprizlerle dolu dizi olan Sadakatsiz 28. bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Geçtiğimiz haftalarda ortadan kaybolan Derin'in planlı bir şekilde birşeyler mi yapıyor düşüncesi izleyenlerde oluşmuşken Asya'nın psikolojik rahatsızlığı olan hastası tarafından kaçırılmasından sonra Asya'nın da Derin ile aynı yere kaçırılması ve sonrasında kurtulmaları yeni bir yola sokuyor hikayeyi çünkü polis tarafından yapılan araştırmaların nasıl sonuçlanacağı akıllardaki ortak soru işareti olarak yerini aldı.

Kanal D'de 5 Mayıs Çarşamba akşamının en sevilen dizisi Sadakatsizin son bölümünü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

28.bölüm tanıtımları adına yayınlanan fragman videolarına göz attığımızda Gönül'ün Derin'i kendine getirmek adına attığı tokat herkesi şoke edecek. Bu duruma youtube video altındaki yorumlarda Asya severler çok sevinmiş gibi gözüküyor açıkçası. Ayrıca Volkan'ın Derin'e ayrılmak istediğini söylemesi üzerine Derin'in polislere verdiği ifadede Asya'ya iftira attığı sahne Derin yine yaptı yapacağını dedirtecek.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 05 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar