Sadakatsiz 27. bölüm izle

Sadakatsiz 27. bölüm izle

Yayınlandığı günde tüm dikkatleri üzerine çekip izlenme oranlarına ilk haftasından itibaren damgasını vuran dizi Sadakatsiz 27. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D kanalında haftanın reyting rekabeti en yüksek günlerinden bir tanesinde yani Çarşamba akşamında seyircisiyle buluştuğu birinci bölümden itibaren böylesi rekabet olan günde reyting oranlarında zirvede ve zirveye yakın yerlerde başarılar elde eden Sadakatsiz dizisi her yeni bölümünde sürpriz dolu gelişmelerle hiç kuşkusuz bu başarıyı hak ediyor.

Dizinin 27.bölümü tanıtımı adına paylaşılan fragman videosunu youtube resmi sayfasından izlediğimizde Derin'i kaçıranların Asya'yı da kaçırmasının ardından olay iyice büyüyor ve suç sanki polisler tarafından Asya'nın planı gibi algılanıyor yani korkulan başa geliyor diyebiliriz ama eminde değilim. Ayrıca Asya ile Derin'in kaçma planı başarısızlıkla sonuçlanıyor.

28 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 28 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar