Sadakatsiz 25. bölüm izle

Sadakatsiz 25. bölüm izle

Nefes kesici gelişmelerin yaşandığı geçen haftanın ardından büyük bir sabırsızlıkla yeni haftayı bekleyenler sürpriz dolu Sadakatsiz 25. bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D kanalında yayın hayatına haftanın reyting rekabeti en yüksek günde merhaba demesine rağmen ilk bölümünden itibaren izlenme oranlarına damgasını vuran ve bu başarısını her yeni bölümü ile daha da arttırarak devam eden Sadakatsiz dizisi bu hafta izleyenlerini çok şaşırtacak gelişmeleriyle dolu. Derin'in belirsizliği konusunda dizi severlerin aklındaki Derin'in kendi tuzağıdır bu algısını değiştirecek yeni gelişmeler adeta ekranları karşısındakileri şoke edecek diyebiliriz.

7 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

25.bölüm tanıtımı için yayınlanan iki fragman videosuna da youtube üzerinden göz attığımızda hiç beklenmedik gelişmeler dikkat çekiyor.

Asya'nın koruyucusu modunda olan Faruk'un, Derin'in belirsizliğinde ne gibi bir etken olduğu akıllardaki tek soru işareti olarak belirginleşiyor. Bu durumdan önce Derin'in kendi tuzağı olarak düşünülen belirsizlik Faruk karakterinin işin içinde olduğuna dair önemli sahneleriyle fikirleri değiştiriyor.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 07 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar