Sadakatsiz 20. bölüm izle

En büyük sürprizlerin ve ters köşelerin yaşandığı proje hangisi diye sorulduğunda akıllara gelecek olan ilk dizi Sadakatsiz 20. bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

Son haftalarda Volkan'ın Asya'ya iyice yakınlaşmaya çalışması ve Derin'i uzun süredir ihmal etmesi artık bardağı taşıyan son damlayı damlattı ve Derin Volkan'ın İstanbul'a Asya'nın peşinden gittiğini öğrendiğinde ayrılma kararı aldı. Bu karar ile Haluk Güçlü'nün çocuğu olduğu haberi aynı günde geldi ve artık Hem Derin hemde Derin'in annesi ve babası şimdilik eşlerinden ayrı kaldılar. Bakalım bu yaşananlardan sonra bu çiftler neler yapacak hep birlikte izleyeceğiz.

Kanal D'de 3 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Volkan'ın Derin ile konuşmak için Haluk Güçlü'nün evine gittiğinde eve alınmadığı sahne ile başlayan fragman videosu bu bölümde yine izleyenleri şaşırtacak görüntülere sahne oluyor. Sinan'ın Tekirdağ'da bir kaç gün daha kalmak istediğini söylemesi ve dernekteki kadınların olduğu ortamda Asya ile sohbet etmesi üzerine yeni gelişmeler yaşanacağı kesin.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle