Sadakatsiz 16. bölüm izle

Sadakatsiz 16. bölüm izle

Yayınlandığı her hafta izleyenleri adeta deyim yerindeyse ters köşe yapmayı başaran sevilen dizi sadakatsiz 16. bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D ekranlarının en sevilen projelerinden bir tanesi olan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren izlenme oranlarına göz attığımızda istikrarlı bir şekilde zirve sahibi veya ortağı olan Sadakatsiz dizisi yine seyircisini ekrana kilitleyecek yeni bölümü ile Çarşamba akşamına damga vurmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

3 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

16.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde neler olacak sorusuna cevaben analizimiz;

Ali'nin geçtiğimiz bölümde annesine kızarak artık Volkan'la yani babasıyla yaşama kararının ardından Derin bu fırsatı değerlendirip Ali'nin tekrar annesine dönmemesi için elinden gelen herşeyi yapmaktadır çünkü Ali'nin annesiyle birlikte yaşaması Volkan'ın Asya ile irtibat halinde olmasını gerekmektedir. Bakalım Derin'in bu çabası ne kadar işe yarayacak.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 03 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar