Sadakatsiz 14. Bölüm izle

Sadakatsiz 14. Bölüm izle

Ekranlarda izleyicisiyle buluştuğu ilk bölümünden itibaren yayınlandığı günün reyting oranlarına damgasını vuran dizi Sadakatsiz 14. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kanal D kanalının hali hazırda mevcut olan yapımları arasında muhtemelen en çok izlenen ve takip edilen yapımlarından bir tanesi olan Sadakatsiz dizisi Çarşamba akşamlarının en çok izlenen ve sonrasında özellikle sosyal medya mecralarında en çok konuşulan konuların başında yer almaya devam ediyor. Volkan ile Asya'nın arasındaki gerilim Ali'de hiç beklenmedik bir hal aldı ve herkes Ali'nin yaptıklarına şaşkın.

20 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

14.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler yaşanacak sorularına cevaben özet niteliğinde analizimiz;

Ali'nin okulda yaptığı ilk hırsızlığın ardından hatasından dönmesiyle herkes kıskançlıktandır diyerek düşünsede Ali bu kötü alışkanlığına devam eder ve Derin'in aldığı bilekliği habersiz ve izinsiz alarak bir nevi çalarak annesine hediye eder. Bu durum kısa bir süre içerisinde fark edilir. Ayrıca Ali bu kötü alışkanlığını okulda da devam ettirir ve bir arkadaşına yakalanır. Öğretmeni Asya'yı okula çağırarak bu durumu annesine haber verir. Bakalım bu süreçten sonra Asya ve Volkan, Ali'nin bu durumu karşısında neler yapacaklar.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 20 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar