Sadakatsiz 13. Bölüm izle

Sadakatsiz 13. Bölüm izle

Haftalık bazda akşam kuşağında yayınlanan dizilere baktığımızda en çok izlenen yapımlardan olan Sadakatsiz 13. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Önemli bilgi; Yılbaşı tatili araya girdiğinden çok sevilen dizinin yeni bölümü 6 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümünü 13 Ocak'ta izleyebileceksiniz.

Son dönemde yayına giren en başarılı dizilerden bir tanesi olan Kanal D'nin Sadakatsiz dizisi, Cansu Dere'nin kusursuz bir şekilde oynadığı güçlü ve otoriter kadın rolüyle yükselişine hız kesmeden devam ediyor diyebiliriz. İçinde olduğumuz dönemde kadının kendi ayakları üzerinde güçlü ve başarılı bir şekilde durabilmesinin ne kadar önemli bir etken olduğunu izleyenlere başarılı bir şekilde aktarılmaktadır. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde yine sürpriz gelişmeler bizleri beklemekte.

13 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

13.bölüm fragmanını izlediğimizde bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak sorusuna cevaben kısa analizimiz şöyle;

Volkan'ın son zamanlarda iyice Asya'nın etrafında olmasından çok sıkılan Derin'in aniden patlamasını bu bölümde bekliyoruz. Volkan'ın oğlunu örnek göstererek sürekli Asya'nın peşinde olmasının sonuçları ne olacak hep birlikte göreceğiz.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cansu Dere (Asya Arslan), Caner Cindoruk (Volkan Arslan), Melis Sezen (Derin Güçlü), Eren Vurdem (Mert Gelik), Yeliz Kuvancı (Bahar Gelik), Olcay Yusufoğlu (Serap Şenlik), Nazlı Bulum (Nil Tetik), Gözde Seda Altuner (Gönül Güçlü), EmirTaro Tekin (Selçuk Dağcı), Alp Akar (Ali Arslan), Özge Özder (Derya Samanlı), Burak Sergen (Haluk Güçlü)

Yapım: Medyapım / Mednova
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk
Süpervizör: Merve Girgin Aytekin
Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan
Müzisyen: Cem Öget
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer
Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ
Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy
Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Bu yazı 06 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar