Ramo Dizisi Canlı izle

Ramo Dizisi Canlı izle

Yeni sezonda kanalların yeni projeleri yavaşça boy göstermeye başlarken "Ramo Dizisi Canlı izle Show TV" kanalından bomba gibi bir dizi haberi geldi. Yeni sezonda Türk dizisinin sevdiği tür olan Mafya dizilerine bir yenisi katılıyor.

SHOW TV CANLI İZLE

Ramo dizisi gerek başarılı kadrosu gerek prodüksiyonu ve senaryosuyla yeni sezonda dizi piyasasında kendinden söz ettirecek gibi gözüküyor.


Oyuncu kadrosu tamamen netleşmese de Murat Yıldırım’ın başrol oynayacağı diziye Görkem Sevindik'ten sonra Cemre Baysel katıldı. Bu 3 isim bile şimdiden dizinin ne kadar iddialı bir giriş yapacağını gözler önüne seriyor.

Tanıtımları yapılan dizinin çok yakında yayın günü ve saati netleşecektir ve bu bilgiyi edinir edinmez bizde bu sayfada paylaşacağız. Tanıtım videolarına gelen olumlu yorumlar bu dizinin ilerleyen günlerde çok konuşulacağını gösteriyor diyebilirim.

BKM Yapım tarafından hazırlanan Ramo dizisinin Adana'da çekileceği öğrenildi. Adana'nın kendine has mekanları ve doğasıyla başarılı ve izlenebilir bir dizi geliyor gibi gözüküyor. Sitemizden her zaman Canlı olarak kendi saatinde izleyebileceğiniz Ramo dizisinin hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyorum.

Dizinin ilk bölümünde izlenme rekorları kırıldığı belirtildi ve ilerleyen günlerde en çok izlenen diziler arasında yer alacağı ve önümüzdeki sezonlarda da yayınlanacağı şimdiden ön görülüyor diyebilirim.

Bu yazı 17 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

mayk tarafından 2020-01-17 14:36:31 tarihinde gönderilmiştir.

bu dizi bence çok izlenecek. ilerleyen günlerde yanılmayacağımı düşünüyorum. Show TV'nin az ama öz dizilerine bayılıyorum gerçekten. zırt pırt dizilere ekranlarında yer vermezler ama yer verdikleri yapımlarda çok başarılı olur genelde. İnşallah bozmadan devam eder ramo dizisi süper.

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar