Ramo 21. Bölüm izle

Ramo 21. Bölüm izle

Ekranlarda yayınlanan diziler arasında aksiyonu bol, gerilim dolu ve heyecanı yüksek dizilerinden bir tanesi Ramo 21. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden çok konuşulan ve takip edilen Show TV'nin Ramo dizisi kendine has oluşturduğu izleyici kitlesini her yeni bölümüyle daha da fazla genişletmekte. Reyting oranlarından elde ettiği başarıyı ilk bölümünden itibaren arttırarak devam eden dizi de bu hafta yer yerinden oynayacak diyebiliriz.

Dizinin 20 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full, reklamsız ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanan fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa analizimiz şöyle; İki adam tarafından zorla götürülen Ramo'nun gizemli düşmanının kim olduğu merak uyandırıyor. Sonrasında Ramo'nun aldığı teklifin herkesi şaşırttığı tanıtımda gireceği tehlikeli yolda nelerle karşılaşacağı merakla beklenmekte.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Murat Yıldırım (Ramo), Esra Bilgiç (Sibel), Olgun Şimşek (Cihangir), İlker Aksum (Hasan), Yiğit Özşener (Yavuz), İdil Fırat (Fidan), Devrim Özkan (Nehir), Mustafa Yıldıran (Doğu), Bora Cengiz (Taner), Pelin Körmükçü (Ahsen), Efsane Odağ (Afet), Sacide Taşaner (Sebahat)

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar