Öğretmen Canlı izle

Öğretmen Canlı izle

Ekranlarda görmeye alışkın olmadığımız farklı konsepte ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosuna sahip "Öğretmen Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

FOX TV İZLE

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve korona virüs pandemi sürecinin en çok etkilediği yapımların başında gelen dizi kaldığı yerden izleyenleriyle buluşmaya devam ediyor. Bundan böyle her pazar akşamları saat 20.00'da yerini alacak olan dizi sürükleyici hikayesiyle adeta ekranları başınıza kilitleyecek.

Öğretmen Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Şerif Erol, Mert Ramazan Demir, Doğa Özüm, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Bensu Uğur, Özgür Civelek, Ezgi Gör, Göksu Melek Ulucan, Seyit Nizam Yılmaz, Burak Can Aras, Deniz Özgür, Ömer Furkan Eroğlan, Can Bartu Aslan, Beran Soysal, İsmail Karagöz, Hasan Şahintürk, Cansın Şenel, Ruhi Sarı

Öğretmen Dizisinin Konusu Nedir?

Ocak 2019’tan beridir Japonya’da NTV kanalında yayınlanan dizi seyirci tarafından da oldukça çok sevilmiş durumda. Dizinin hazırlıklarına yapımcı Fatih Aksoy tarafından başlanırken Med Yapım’da uzun bir süre sonra ilk kez duygusal bir dizi çekecek. Dizinin konusuna gelince; Mr Hiiragi’s Homeroom’da (Öğretmen), sınıfında sanat derslerine giren ve aynı zamanda sınıf öğretmeni de olan Ibuki Hiiragi sınıfını mezun etmesine 10 gün kala öğrencilerine rehine olduklarını söyler. Bir anda olayların karıştığı ve herkesin şaşırdığı bu büyük olay sonrası dizi, aksiyon ve dramatik hikayelerle devam eder. Duygusallığının yanında aksiyon dolu ve hikayelerin de ön planda olacağı dizinin çarpıcı ve sansasyonel olacağı tahmin ediliyor.

Bu yazı 11 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar