Öğretmen Canlı izle

Öğretmen Canlı izle

Yeni yılın yeni projelerini tek tek yayın hayatına geçirmeye devam eden Fox TV'nin "Öğretmen Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.
Lütfen dizi hakkında düşüncelerinizi sayfanın en altında bulunan "Yorumlar" kısmından bizimle paylaşınız.

FOX TV İZLE

Son zamanlarda Fox TV'nin dizi sektöründeki cesur adımları meyvesini verince yeni farklı konsepte sahip dizi projelerine bir bir ekranlarında yer vermeye devam ediyor. Bunun son örneği olarak Öğretmen dizisini görebiliriz.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları arasında şu ana kadar netleşen İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin gibi isimler yer almaktadır. Koray Kerimoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çok yakında başlaması bekleniyor.

Yakın döneme göz attığımızda bir çok dizinin yurt dışından alınan formatların ülkemize uyarlanıp başarılı olduğunu gözlemliyoruz. Hal böyle olunca yapımcıların yurt dışında farklı konsepte sahip olan dizilerin ülkemize uyarlanıp başarılı olacağına inandıkları projeleri hayata geçirmeleri de kaçınılmaz oluyor.

Japonya'da yayın hayatına girdikten sonra yayınlandığı günlerde reyting pastasından önemli bir paya sahip olan Mr. Hiiragi’s Homeroom isimli dizinin ülkemize Öğretmen Dizisi olarak çok yakında yayınlanması beklenmektedir.

 

Bu yazı 15 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar