Öğretmen Canlı izle

Öğretmen Canlı izle

Yeni yılın yeni projelerini tek tek yayın hayatına geçirmeye devam eden Fox TV'nin "Öğretmen Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.
Lütfen dizi hakkında düşüncelerinizi sayfanın en altında bulunan "Yorumlar" kısmından bizimle paylaşınız.

FOX TV CANLI İZLE

Son zamanlarda Fox TV'nin dizi sektöründeki cesur adımları meyvesini verince yeni farklı konsepte sahip dizi projelerine bir bir ekranlarında yer vermeye devam ediyor. Bunun son örneği olarak Öğretmen dizisini görebiliriz.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları arasında şu ana kadar netleşen İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin gibi isimler yer almaktadır. Koray Kerimoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin çok yakında başlaması bekleniyor.

Yakın döneme göz attığımızda bir çok dizinin yurt dışından alınan formatların ülkemize uyarlanıp başarılı olduğunu gözlemliyoruz. Hal böyle olunca yapımcıların yurt dışında farklı konsepte sahip olan dizilerin ülkemize uyarlanıp başarılı olacağına inandıkları projeleri hayata geçirmeleri de kaçınılmaz oluyor.

Japonya'da yayın hayatına girdikten sonra yayınlandığı günlerde reyting pastasından önemli bir paya sahip olan Mr. Hiiragi’s Homeroom isimli dizinin ülkemize Öğretmen Dizisi olarak çok yakında yayınlanması beklenmektedir.

Yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren dizinin özellikle sosyal medya üzerinden büyük fan kitleleri ve sayfaları oluşmuş durumda. Ayrıca youtube resmi sayfasından yayınlanan bölümlerine göz attığımızda milyonlarca izlenme oranı öğretmen dizisinin uzun süre ekranlarda başarılı bir şekilde yer alacağını gösteriyor.

 

Bu yazı 15 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

makaluka tarafından 2020-04-19 19:02:21 tarihinde gönderilmiştir.

Bu dizi tam korona karantina günlerinde keyifle izleyebileceğim diziydi fakat kötü zamana denk geldi ya of :(( evde çok canım sıkılıyor.

Son Yorumlar