Mucize Doktor Canlı izle

Mucize Doktor Canlı izle

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fox TV'nin ortaya koyacağı yeni projeler dört gözle bekleniyordu ve bu projeler arasında yer aldığı belli olan Mucize Doktor dizisi canlı izle sayfasını sizlerle paylaşmak istedik. Mucize Doktor Canlı izle sayfasına hoş geldiniz. Mucize Doktor dizisini Perşembe akşamları saat 8'den itibaren Fox TV sayfamızdan Canlı izleyebilirsiniz.

FOX TV CANLI İZLE

Daha önce tv ekranlarında "doktorlar" ismiyle uzun bir dönem yayın hayatını sürdüren dizinin var olduğu hafızalarda yerini korumakta. Bakalım fox tv ekranlarında yeni başlayan "Mucize Doktor Dizisi" nasıl bir reyting oranlarıyla karşımıza çıkacak merakla bekliyoruz.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta. Bu isimleri daha önce bir birinden başarılı dizi projelerinde defalarca izledik. Başarılı oyuncu kadrosuyla başarı da beraberinde gelecektir diye düşünüyorum.

 

Mucize Doktor Hangi Hastanede Çekiliyor?

Sayfamızı ziyaret eden ve Mucize doktor dizisini ilgiyle yakından takip eden ziyaretçilerimizin dizi hakkında en çok merak ettiği şeylerin başında dizinin hangi hastanede çekildiği oluyor. Berhayat Hastanesi olarak dizide yer alan hastanenin aslında Pendik Medical Park Hastanesi olduğunu ve haftanın 3 günü çekim için hastanenin 1 katının kiralandığını sizinle paylaşmak isteriz.

Siz Mucize Doktor Dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Lütfen bize yorum yaparak iletiniz.

Bu yazı 17 EYLüL 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

sayko kız tarafından 2019-09-20 13:37:34 tarihinde gönderilmiştir.

Ferman oyunculuk adına harika işler çıkartıyorsun. Mucize doktor dizisini senin için izliyorum. harikasın

Samet tarafından 2019-09-27 02:04:19 tarihinde gönderilmiştir.

Kızıl saçlı kadından nefret ediyorum. Kadın o kadar nefret edilecek kadar güzel rol yapıyorki gerçekten bende o kadar güzel nefret ediyorum :) mucize doktor dizisi mucize gibi oldu valla teşekkürler

hokkabaz tarafından 2019-11-08 15:54:23 tarihinde gönderilmiştir.

Taner Ölmezin oyunculuğuna bayılıyorum. Bu farkındalığı daha güzel nasıl oynayabilir bir oyuncu bilemiyorum gerçekten canı gönülden tebrik ediyorum.

Son Yorumlar