Mucize Doktor 53. Bölüm izle

Mucize Doktor 53. Bölüm izle

Etkileyici ve sürükleyici hikayesinin yanı sıra birbirinden başarılı, geniş oyuncu kadrsoyula çok sevilen dizi Mucize Doktor 53. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV kanalında yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reyting oranlarını alt üst etmeyi başaran ve her yeni bölümünde deyim yerindeyse tüğlerimizi diken diken eden hastane sahneleriyle dikkat çeken Mucize Doktor dizisi bu hafta yine nefesleri kesecek. Ali ile Nazlı'nın başka bir hastaneye yardıma ihtiyaç duyan çocuklar için gitmesi bu bölüme damga vuracak diyaloglara ve sahnelere yer veriyor.

11 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

53. bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna özet niteliğinde analizimiz;

Ali ile Nazlı'nın çalıştıkları hastaneye kardeş hastane olarak belirledikleri başka bir şehirde yer alan hastaneye yardıma gitmeleri ve bu hastanede olanakları zayıf çocukların sağlık sorunlarını gidermeye çalışmalarına yer verilecek. Ali'nin ellerinden rahatsız olan bir çocukla arasında gerçekleşen diyalog ekranları karşısındakileri çok duygulandıracak.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Ferda ) Seda Bakan, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta.

Bu yazı 11 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar