Mucize Doktor 51. Bölüm izle

Mucize Doktor 51. Bölüm izle

Tüm sağlık çalışanlarının iş hayatında ne gibi zorluklarla karşılaştıklarını ve nasıl fedakarlıklar yaptıklarını en güzel anlatan Mucize Doktor 51. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV ekranlarında seyircisiyle buluştuğu ilk bölümünden itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mucize Doktor dizisi, hikayesi ve oyuncu kadrosuyla yayınlandığı her yeni bölümü ile reyting oranlarından önemli bir payın sahibi olmaya devam etmekte.
Ali'nin Nazlı ile tekrar barışması ve birbirlerine karşılıklı güzel sözler söyledikleri sahneler izleyenlerin yüreklerini ısıtacak diyebiliriz.

25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü tek parça olarak full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

51.bölüm özet analizini yapabilmemiz için yayınlanan tanıtım videolarına göz attığımızda;

Ali ile Nazlı barışmalarının sevincini karşılıklı olarak güzel sözlerle yaşarken Ezo'nun bu durumu fark etmesi üzerine harekete geçtiği sahne merak konusu oluyor. Bu sahneden sonra herkesi toplantıya çağıran hastane yönetimi acaba Ali veya Nazlı hakkında olumsuz bir karar mı verecek?

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Ferda ) Seda Bakan, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta.

Bu yazı 25 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar