Mucize Doktor 38. Bölüm izle

Mucize Doktor 38. Bölüm izle

Ekranlarda seyircisiyle buluştuğu her akşamın en çok takip edilen yapımları arasında yer alan başarılı dizi Mucize Doktor 38. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Fox TV kanalında yayınlandığı ilk bölümden itibaren farklı formata sahip hikayesiyle izleyici kitlesini oluşturan ve özellikle sosyal medya üzerinden çok sıkı takipçi fanı bulunan Mucize Doktor dizisi her yeni bölümü ile çok konuşulmaya devam etmekte.

Dizinin 19 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00da yayınlanan son bölümü full olarak reklamsız ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

38.bölüm fragmanı izlediğimizde bölüm özeti niteliğinde analizimiz aşağıda yer almaktadır;

Nazlı ile Ali'nin ilişkileri Ali'nin özel durumu sebebiyle çıkmaza giriyor ve Ali, Nazlı'nın isteği üzerine sosyalleşmek için elinden gelen fedakârlığı gösteriyor fakat olmayınca Ali ile Nazlı'nın arasında ekran başındakileri duygusallaştıracak bir diyalog geçiyor.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu : ( Ali ) Taner Ölmez, ( Ferman ) Onur Tuna, ( Ferda ) Seda Bakan, ( Nazlı ) Sinem Ünsal, ( Beliz ) Hazal Türesan gibi dikkat çekici isimler yer almakta.

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar