Menajerimi Ara 24. Bölüm izle

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle

Yayınlandığı günde en çok izlenen yapımlar arasında yer almayı başaran sürükleyici hikayeye sahip dizi Menajerimi Ara 24. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Star TV ekranlarında yayınlandığı birinci bölümden itibaren farklı formatıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Menajerimi Ara dizisi bir ara yaşadığı reyting problemlerinden dolayı gün değişikliğine giderek çok başarılı bir strateji ile seyircisiyle buluşmaya oldukça yüksek izlenme oranlarıyla devam etmekte. Yeni bölümü ile nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz gelişmeler bizleri bekliyor.

7 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Feris'in hamile olduğunu öğrenmesi üzerine duygusal anları dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca Barış ile Dicle gittikçe birbirlerine daha da fazla yaklaşmaya devam ediyorlar. Son olarak Kıraç'ın, Dicle'ye artık benim soyadımı kullanmanı istiyorum, kimliğinde Baba adı bölümünde benim adım geçsin istiyorum" sözleri izleyenlere duygusal dakikalar yaşatacak.

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu yazı 07 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar