Menajerimi Ara 22. Bölüm izle

Menajerimi Ara 22. Bölüm izle

Ekranlarda izlemeye alıştığımız sıradan hikayelerin dışında farklı bir formata sahip olan başarılı dizi Menajerimi Ara 22. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Star TV'nin sürprizlerle dolu hikayesine sahip özgün bir senaryoya sahip Menajerimi Ara dizisi yine yeniden fanlarına heyecanı yüksek, izleyenleri şaşırtacak gelişmeleriyle ekranlara gelecek. Yeni bölümde Dicle ile Barış'ın arasındaki mesafeler tamamen ortadan kalkıyor gibi gözükmekte. Bu ikilinin bir araya gelmesinde sürekli sorunlar çıkarken bakalım bu süreçte bu engelleri aşabilecekler mi?

24 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

22.bölüm fragmanı bize yeni bölümde neler olacak sorusunun özet niteliğinde şu cevabını veriyor;

Dicle ile Barış'ın baş başa kaldıkları ve birbirlerine yakınlaştıkları sırada onları izleyen birinin sesini duymaları hem ortamın büyüsünü bozuyor hem de onlara tedirginlik ve merak veriyor. Ayrıca Feride'nin ajanstaki işine son verilme planı menajer arasında dayanışma ile askıya alınacak gibi gözüküyor.

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu yazı 24 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar