Menajerimi Ara 20. Bölüm izle

Menajerimi Ara 20. Bölüm izle

Dizi fanlarının uzun süredir beklediği bir bölüm diyebileceğimiz, bütün taşların yerinden oynadığı Menajerimi Ara 20. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve ekranların en farklı, ne ilgi çekici formatlarından bir tanesi olan Menajerimi Ara dizisi deyim yerindeyse bomba gibi bir yeni bölüm ile bu akşam seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dicle ile Kıraç ilişkinin gün yüzüne çıkacağı bu bölümde bundan sonraki bölümleri etkileyecek her şey yaşanacak diyebiliriz.

10 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

20.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizimiz;

Dicle'nin, Kıraç'ın kızı olduğu gerçeği artık herkes tarafından bilinecek fakat en önemlisi Kıraç'ın bu durumu Karısına söyledikten sonra yaşanacaklar olarak göze çarpıyor. Bu durumu karısına itiraf eden Kıraç muhtemelen boşanma eşiğine kadar gelecekler. Bu sırada Dicle'nin sürekli babasının yanında durması ve ona moral vermeye çalışması izleyenlerin içini ısıtacak.

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu yazı 10 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar