Masumlar Apartmanı Canlı izle

Masumlar Apartmanı Canlı izle

Tanıtımlarını izlediğimizde çok etkileyici bir gücü olduğunu hissettiğimiz "Masumlar Apartmanı Canlı izle" sayfamıza hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

Televizyon kanalları 2020 - 2021 sezonuna bomba gibi hazırlanıyor diyebiliriz. Büyük prodüksiyonların devreye girdiği ve Türkiye'nin en başarılı oyuncuları kadrosuna dahil eden yapımda TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı ile ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor.

Masumlar Apartmanı dizisi Salı akşamları saat 20.00 yayınlanacaktır. Bu dizi Salı akşamları reyting oranlarında TRT 1 kanalına büyük bir başarılı olarak geri dönüş sağlayacağını aşikâr.

Güncelleme: Daha seyirciyle buluşmadan önce buradan aktardığımız tahminlerin ne kadar doğru olduğunu görmekteyiz. Han ile İnci'nin arasındaki ilişkinin nasıl bir yol alacağı merakla bekleniyor. Han'ın yeni bölüme kadar geçmişine dair çok bilgiler aktarılmıyordu fakat içinde bulunduğumuz dönemde Han'ın annesinin Safiye ve Gülben'e yaptığı gibi Han'a ne yaptıklarını izleyeceğiz diye düşünüyoruz.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu ve Hikayesi

Gerçek Bir Hayat Hikayesi! Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyle: Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

Bu yazı 06 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar