Masumlar Apartmanı 37. Bölüm izle ( Sezon Finali )

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm izle ( Sezon Finali )

Sadece yayınlandığı günün değil haftalık olarak izlenme oranlarına bakıldığında en çok izlenen yapımlardan Masumlar Apartmanı 37. Bölüm izle (Sezon Finali) sayfasına hoş geldinmiz.

Tüm sezon boyunca sayfamızdan düzenli olarak bölümlerini paylaştığımız ve kullanıcılarımız tarafından en çok ilgi gösterilen sayfaların başında yer alan Masumlar Apartmanı dizisi içeriklerimize önümüzdeki sezonda kaldığımız yerden devam edeceğiz. KavunTV.com sitesi olarak Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezonunda da aynı lezzette ve aynı kalitede yayın hayatına devam etmesini temenni ediyoruz.

Dizinin TRT 1 ekranlarında 8 Haziran Salı akşamı saat 20.00 da aktarılan sezon finali bölümünü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanan 37.bölüm fragman videolarına youtube sayfasından göz attığımızda Naci'nin tedavi için yurt dışına gitmeden önce Safiye ile vedalaştığı sahne, Han'ın babasından hesap sorduğu sahne, İnci'nin hamile olduğunu öğrendiği sahne, Gülben'in Esat'tan uzaklaştığı bu saydığımız her sahnelerde izleyenlerin yürekleri sızlayacak diyebiliriz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 08 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar