Masumlar Apartmanı 32. Bölüm izle

Seyrederken keskin duygu geçişleri yaşayacağınız hem güldüren hemde derin bir üzüntüye boğabilen sevilen dizi Masumlar Apartmanı 32. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Dizide yer verilen her bir karaktere açılan pencere ile birlikte normalde alıştığımız standart dizi hikayelerinde görmezden gelinen bir çok küçük çaplı karakterin aslında ne kadar önemli dünyası olduğunu bize çok başarılı bir şekilde gösteren Masumlar Apartmanı dizisi bakalım yeni bölümde ne gibi sürprizlerle geliyor.
Dizinin Ramazan Ayı dolayısıyla normal saatinden yarım saat daha geç başlayacağını da unutmadan not edelim istedik.

TRT 1'de 4 Mayıs Salı akşamı saat 20.30'da yayınlanmaya başlayan son bölümünü tek parça halinde full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

32.bölüm analizini yapmak adına youtube üzerinden izlediğimiz fragman videolarında İnci'yi istemeye gidiliyor ve evdeki herkes bu istemeye dahil oluyor. Safiye'nin bu ortamda rahat duracağını bekliyor muyuz? tabiki hayır :) Ayrıca Esat ile Gülben'in apartmanın önünde konuştukları esnada Esat'ın ansızın Gülbin'i öptüğü sahne herkesi heyecanlandırıyor, umarız bu sahne rüya değil gerçektir.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle