Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle

Özellikle yayınlandığı bölümün sona ermesiyle birlikte sosyal medya platformlarında en çok konuşulan konulardan olan Masumlar Apartmanı 23. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Reyting oranlarında sadece aynı gün içerisinde yarıştığı diğer yapımları değil haftalık olarak göz attığımızda bütün günlerde yayınlanan dizi veya programları izlenme oranlarında geride bırakan TRT 1'in Masumlar Apartmanı dizisi, bünyesinde bulundurduğu kusursuz oyuncularına giydirilen etkileyici senaryolarıyla adeta her karaktere ayrı bir büyülü pencere açarak izleyenleri yeni bölümleri ile kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

23 Şubat Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

23.bölümün tanıtımı adına yayınlanan fragman videolarını izlediğimizde neler olacak sorusuna cevaben;

Naci, Safiye'yi yeniden dışarıya çıkarıyor ve birlikte yürüyüş yaptıkları sahnenin ardından ikisinin sinema salonunda yalnız film izledikleri sahne dikkat çekiyor. Tam bu esnada Gülben'in evde yalnız başına kaldığında kendi kendine "Han'ın İnci'si var, Safiye'nin Naci'si. Bir sen kalacaksın bu evde Gülben, bir de çişli çarşafların" sözleri izleyenlerin yüreğini burkacak. Son olarak Han'ın geceleri kıyafetlerini değiştirerek çöpleri karıştırması artık deşifre oluyor. Esra'nın Han'ın görüntülerini İnci'ye izlettiriyor ve İnci bu duruma çok şaşırıyor. Bakalım Han bu duruma nasıl bir cevap verecek.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 23 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar