Masumlar Apartmanı 21. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm izle

İçinde bulunduğumuz yayın döneminde en çok reyting oranı elde eden projelerin zirvesinde yer alan Masumlar Apartmanı 21. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 ekranlarının her saniyesi adeta soluksuz izlenen başarılı yapımı Masumlar Apartmanı dizisi yine seyircisini deyim yerindeyse ters köşeye yatıracak yeni gelişmeleriyle yerini alıyor. Safiye'nin Naci ile birlikte dışarıya çıkma isteği bu bölümde gerçek olacak mı hep birlikte bu sorunun cevabını izleyerek öğreneceğiz.

9 Şubat akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü internet üzerinden tek parça ve full olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

21.bölüm fragmanı izlediğimizde kısa özet niteliğinde analizimiz;

Geçen haftanın finalinde Safiye'nin Naci'ye yarın dışarıya çıkmak istiyorum demesinden sonra bu bölümün tanıtımı adına yayınlanan videoda Safiye'nin her zamankindan farklı olarak alımlı ve özenli dış görüntüsüyle dışarıya çıkma hazırlığında olduğu dikkat çekiyor fakat Naci'nin sağlık durumunu öğrenen İnci ile Han'ın Naci ile konuşmaları da merak uyandıracak.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 09 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar