Masumlar Apartmanı 20. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm izle

Şu sıralar izleyenlerini sevindiren gelişmelere sahne olan bölümleriyle ekranlara gelen başarılı dizi Masumlar Apartmanı 20. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 CANLI İZLE

TRT 1 ekranlarının en sevilen yapımlarından bir tanesi olan farklı formata sahip hikayeye sahip dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümünde fanlarını şaşırtacak sürpriz gelişmeler izleyenleri bekliyor. Son bölümüne göz attığımızda İnci'nin Han'dan ayrılma kararını değiştirdikten sonra Han'ların ailesiyle birlikte yaşamayı göze alan İnci'nin Safiye ve Gülben ile birlikte birbirinden komik hallerine tanık olacağız.

2 Şubat saat 20.00 da yayınlanan bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

20.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde şu ipuçlarını görüyoruz;

İnci'nin full korumalı giydiği elbisesi ile evde dolaştığı an'da "Ay'da yürüyecekmiş gibi hissediyorum kendimi" sözleri izleyenleri güldürecek. Sonrasında Safiye'nin, İnci'ye temizlik dersi verdiği sahneye İnci'nin verdiği tepkiler harika oluyor :) Son olarak Naci'nin yaptığı sürprizden sonra Safiye'nin Naci'ye "Bugün dışarıya çıkalım mı" sorusu izleyenleri şoke edecek.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 02 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar