Masumlar Apartmanı 18. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm izle

Ekranlarda sabırsızlıkla beklenen yapımlar arasında olan ve özellikle sosyal medyada çok konuşulan dizi Masumlar Apartmanı 18. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Sıradışı senaryosuyla yayınlandığı her hafta adeta reyting oranlarına damgasını vurmayı adet haline getiren TRT 1'in Masumlar Apartmanı dizisi yine heyecanı bol, dramı yüksek bir yeni bölüm ile bizleri ekranları karşısına kilitlemeye geliyor diye uyarmak istiyorum buradan :) Safiye'nin İnci ile Han'ın evliliğinden haberdar olduktan sonra yaptıklarıyla Han'ı eve döndürmeyi başarıyor ama İnci ne olacak? bu soruların cevabı bu sayfada!

19 Ocak Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya da göz atabilirsiniz.

18.bölüm fragmanı bu bölümde neler olacak sorusuna cevap özet niteliğinde analizimizde;

Naci'nin Safiye'ye "Çıkaracağım seni bir gün dışarı, bu gün olmasa da bir gün" sözleri izleyenlerin içine dokunacak. İnci'nin Han'dan uzaklaşmasıyla birlikte Han her yerde İnci'yi arıyor ve bu esnada kontrolünü yine kaybediyor. Han'ın ailesiyle İnci arasında kaldığı bu sürecin sonu ne olacak en çok merak edilen sorunun cevabını bu bölümde izleyeceğiz.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 19 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar