Masumlar Apartmanı 17. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm izle

Geçtiğimiz hafta ekranlarda yeni bölümüyle yerini yılbaşı tatili nedeniyle alamayan ve sabırsızlıkla beklenen Masumlar Apartmanı 17. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 seyircisinin her hafta yayınlanacak olan bölümü sabırsızlıkla beklediği ve özellikle sosyal medya platformları üzerinden bölüm videoları, analizleri ve fragmanları oldukça ses getiren çok konuşulan Masumlar Apartmanı dizisi bu hafta sürprizlerle dolu. Safiye'nin, Han'ın evlendiği durumunu öğrenmesiyle birlikte yer yerinden oynuyor deyim yerindeyse. Kısa analizimiz için sayfanın aşağısındaki bölüme göz atabilirsiniz.

12 Ocak Salı akşamı saat 20.00 da yayınlanacak olan son bölümü kesintisiz olarak full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı da ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 17.bölüm fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde kısa analizi şöyle bırakıyoruz;

Safiye'nin evin çatısına çıktığında Han ile İnci'nin gizlice evlendiğini öğrenince deyim yerindeyse her yeri ateşe veriyor. Safiye annesiyle tekrardan konuşmaya başlamasıyla Safiye iyice kontrol çıkıyor. Naci'yi yanından kovmasıyla Naci'nin titreyerek ve göz yaşları içerisinde yere düşme sahnesi izleyenlerin icini acıtacak.

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 12 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar