Masumlar Apartmanı 15. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 15. Bölüm izle

Dizinin en renkli karakterlerinden bir tanesi olan Safiye severlerin mutlu olacağı ve şaşıracağı Masumlar Apartmanı 15. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TRT 1 seyircisinin yakından takip ettiği, özellikle de sosyal medya üzerinden bir çok fanı bulunan Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümüyle seyircisini olumlu yönde şaşırtacak bir çok sürpriz ile ekranlara gelecek. Birbirinden başarılı geniş oyuncu kadrosuyla reytingleri alt üst eden yapım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi lütfen yorum kısmına yazarak bizimle paylaşınız.

Dizinin 22 Aralık Salı akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full olarak tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

15.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna özet niteliğinde cevabımız;

Safiye ile Naci arasındaki gerilim bitiyor gibi gözükmekte. Safiye'nin sürekli annesiyle iç hesaplaşma sahneleri bu bölümde sona eriyor gibi gözüküyor çünkü annesini susturmayı başarıyor. Ayrıca Safiye'nin evde hızlanıp mantı yapması ve İnci'ye ikram olarak götürmesi izleyenleri şoke edecek türden :)

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Birkan Sokullu (Han), Farah Abdullah Zeynep (İnci), Ezgi Mola (Safiye), Merve Dizdar (Gülben), Alper Saldıran (Uygar), Metin Coşkun (Hikmet), Esra Ruşan (Esra), Atilla Şendil (Memduh), Emir Özden (Ege), Uğur Uzunel (Esat), Gizem Katmer (Neriman)

Bu yazı 22 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar