Maria ile Mustafa Canlı izle

Maria ile Mustafa Canlı izle

Tutkulu, zorlu ve fedakarlık gerektiren bir aşk hikayesini ele alacak olan "Maria ile Mustafa Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Uzun zamandır kanalın ismiyle özdeşmiş olan Dizi ATV'de izlenir sloganı büyük başarıyla devam ediyor. Yeni sezon dizileri arasında yer alacak olan Maria ile Mustafa dizisi 6 Eylül Pazar akşamı saat 20.00'da izleyenlerine merhaba diyecek. Dizinin yeni ve son bölümü takibini yapmak için KavunTV platformunu takip etmeniz yeterli olacaktır.
Sayfamızda yayın yoksa lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek diziyi resmi sayfasından izleyiniz.

Maria ile Mustafa Dizisi Hikayesi

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya'lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi'nden Mustafa Candemir'le tanışır. Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği "Güzel Atlar Diyarı"nda hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

Maria ile Mustafa Dizisi Oyuncuları

Dizinin başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent paylaşırken, projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birçok oyuncu rol alıyor.

Bu yazı 06 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar