Kuzey Yıldızı Canlı izle

Kuzey Yıldızı Canlı izle

Show TV ekranlarında yeni sezon için hazırlanan ve daha şimdiden çok konuşulan "Kuzey Yıldızı dizisi canlı izle" sayfamıza hoş geldiniz.

SHOW TV CANLI İZLE

Bazı TV eleştirmenlere göre bu senenin en çok izlenecek projeleri içinde yer alacak ve özellikle dizinin çekildiği mekanlar izleyici kitlesinin içine ısıtacak. İki ailenin sürekli birbiriyle atışmaları ve içten içe beslenen aşkın işleneceği bu diziyi bizde yakından takip edeceğiz.

Hikayesi - Konusu ;

Bir çocukluk sevdasının seneler sonra yeniden alevlenmesi ve bir araya gelme çabalarına karşı önlerine çıkan birbirinden eğlenceli engelleri izleyenleri kahkahaya boğacak. Özellikle dizinin çekim bölgesi ve çekim mekanları seyir zevkini oldukça arttırmaktadır.

Kuzey ile Yıldız'in evlenmelerinin ardından çocuklarının hikayeleri son dönemde daha ağırlıklı olarak senaryoda yer almaya başladı. Sadece Kuzey ve Yıldız karakteri üzerinden değil artık daha geniş bir oyuncu topluluğu üzerinden ilerleyen hikaye daha eğlenceli ve mizah dolu geçiyor diyebiliriz.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları: Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Kuzey Yıldızı dizisinin yapımını Süreç Film üstlenirken yönetmen koltuğunda son zamanların en başarılı ismi olan Ersoy Güler oturuyor. 

Kuzey Yıldızı dizisi başladığından itibaren yayınlandığı saatte bu sayfadan yapılan yönlendirme ile Canlı izlenebilir, Kuzey yıldızı izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu yazı 16 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

tek kişi tarafından 2020-09-12 14:43:53 tarihinde gönderilmiştir.

yeni bölümü yayınlansın artık sabırsızlanıyorummm

naim tarafından 2020-09-12 14:45:17 tarihinde gönderilmiştir.

izlerken güldüğüm en güzel dizi keşke her gün yayınlasa da canlı canlı izlesek

Son Yorumlar