Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle Show TV

Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle Show TV

Eğlenceli senaryosu ve birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla aile ortamında gönül rahatlığıyla izlenilebilen dizi Kuzey Yıldızı 52. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında uzun süredir yayınlandığı güne reyting oranlarında önemli bir payın sahibi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi sürpriz dolu gelişmeleriyle yine izleyenlere unutamayacağı yeni bölüm hazırlamış gibi gözüküyor. Tanıtımları izlediğimizde bu bölümde neler olacak, neler yaşanacağına dair önemli tespitlerimizi aşağıda sizlerle paylaşacağız.

20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

52.bölüm tanıtımı adına yayınlanan iki fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizlerimiz şöyle oluyor;

Kadıoğlu ailesinin Mine'ye tepki gösterdiği tanıtımda Kuzey'in Emin'e attığı sert tokat herkesi şoke ediyor. Nahide ve kızının yanından ayrılan Sefer'in hali izleyenleri güldürürken, eğlenceli kutlama anları ekranlara geliyor. Halil İbrahim ve Feride'nin birbirine yakınlaştığı anlar ise dikkat çekiyor. ikinci tanıtımda ise Kuzey'in kızıyla evlendiği için Emin'e sert tepki gösterdiği tanıtımda Emine'nin Kuzey ve il Yıldız'ın evine yaptığı değişiklikler dikkat çekiyor. "Eşim var benzerim yok" yarışmasına katılan çiftlerin eğlenceli halleri seyircilerin yüzünü güldürecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları: Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Bu yazı 20 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar