Kuzey Yıldızı 40. Bölüm izle

Kuzey Yıldızı 40. Bölüm izle

Ekranlarda seyirciyle buluşan en eğlenceli, en kahkahası bol, en komedi dizilerinden bir tanesi olan Kuzey Yıldızı 40. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Diziyi Show TV kanalından yakından takip edenlerin huzurla ve bol kahkaha atarak izleyeceği yeni bir bölüme hazır mısınız? Çünkü artık Kuzey ile Yıldız arasında tüm engeller kalkıyor ve evlenmek için her şey tamamlandı. Ama insan yine de acaba bir aksilik çıkacak mı diye merak etmiyor değil.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

40.bölüm fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna özet niteliğinde cevabımız aşağıdadır;

Kuzey'in çeyiz sandığı almak için mücadele ettiği tanıtımda Kadıoğulları damadı zorluyor. Kuzey, Sefer ve Ruhi'nin, Cevher Kadıoğlu'na kız istediği anlar dikkat çekerken kına gününde atıldığı bu macera, Kuzey'in başına neler getirecek merakle bekleniyor. Yıldız'ın kına heyecanının herkesi sardığı 2. tanıtımda Yaşar'ın hafızası geri gelince düğüne mani olmaması için Nahide ve Emine harekete geçiyor. Kuzey, kınaya yetişmeye çalışırken Cevher'in başına açtığı macera yüzünden zor anlar yaşıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları: Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Bu yazı 21 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar