Kuzey Yıldızı 39. Bölüm izle

Kuzey Yıldızı 39. Bölüm izle

Her hafta seyirciye sundukları eğlenceli sürpriz gelişmeleriyle izleyenlere ekranları karşısında kahkaha tufanı sunan Kuzey Yıldızı 39. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Show TV ekranlarında her yeni bölümüyle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatan ve ailece gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz diziler arasında yer alan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yine bomba gibi bir bölümle geliyor. Dizi fanlarının uzun süredir beklediği birliktelik yavaş yavaş gerçekleşiyor fakat bu esnada yine küçük aksilikler çıkıyor gibi gözükmekte.

Dizinin 14 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü full, reklamsız ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Özet niteliğinde yayınlanan fragmanı izlediğimizde neler olacak sorusuna cevaben analizi aşağıya bırakıyoruz;

Kuzey ve Yıldız'ın evlilik hazırlıklarının hızla başladığı tanıtımda Sefer'in sarı saçları izleyenleri şaşkınlığa uğratıyor. Kuzey ve ailesi, Yıldız'ı isterken Yaşar'ın tam kararını söyleyeceği sırada "Veremezsin abi!" diyerek içeri giren Cevher Kadıoğlu dikkat çekiyor.

Yıldız'ın hamamda doyasıya eğlendiği neşeli anların ekrana geldiği tanıtımda Resul Dindar sürprizi seyircileri şaşırtıyor. Yıldız ile Resul Dindar'ın düeti kulakların pasını silerken, Kuzey'in kıskanç bakışları gözlerden kaçmıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları: Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de yer alıyor.

Bu yazı 14 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar