Kuruluş Osman Canlı izle

Kuruluş Osman Canlı izle

Dünya tarihine yön veren, Dünya ve Türk tarihinin en büyük ve en uzun süre hükmetmiş devleti olan Osmanlı Devleti'nin isim babası ve kurucusu Osman Bey'in hayatının dizi olarak ekranlara yansıtılacak olan "Kuruluş Osman Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

Bu yazıyı okuyan herkes bilir ki TRT 1 ekranlarında yanlış hatırlamıyorsam 4 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde çekilecek olan Kuruluş Osman yeni sezona başladığında reyting oranlarını alt üst edeceği tahmin edilmektedir.

Kuruluş Osman oyuncularına değinecek olursak tabiki yeni oyuncular ağırlıklı olacak fakat Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan bazı oyuncular Kuruluş Osman dizisinde yer almaya devam edecek.

Burak Özçivit'in başrolü bu dizide çok merak edilmekte ve fısıltı haberlerinde dolaşanlara kulak verecek olursak eğer Burak Özçivit geçmişindeki başarılı performansları devam ettirirse Hollywood kapılarını kendisi için aralanacağı konuşulmakta. Dünya çapında hayranı olan ve gittiği ülkelerde hayranları tarafından yoğun ilgi gösterilen Burak Özçivit'in Kuruluş Osman Dizisinde de başarılı olacağını düşünüyorum.

Kuruluş Osman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören ve izleyenler tarafından çok beğenilen Kuruluş Osman dizisini izlerken seyircilerin en merak ettiği sorulardan bir tanesi de Kuruluş Osman dizisinin nerede çekildiği sorusu oluyor. Bu soruya cevap vermek amacıyla bizde küçük bir araştırma yaptık ve kullanıcılarımıza bu aktarmak istedik.

Kuruluş Osman dizisi Beykoz’a bağlı Riva’da gerçekleştiriliyor. Dizide kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor.

Kuruluş Osman izle, Kuruluş Osman canlı izle, kuruluş osman dizisi canlı izle gibi aramalarla bu sayfayı bulabilirsiniz.kuruluş osman izle

Bu yazı 04 EKIM 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Samet tarafından 2019-11-25 15:50:50 tarihinde gönderilmiştir.

Burak özçivitin sesi haricinde beni rahatsız eden bir durum yok bu dizide. sesi de zamanla oturacaktır diye düşünüyorum. Engin Altan Düzyatan'da zamanla oturttu ses performansını.

Osman bey tarafından 2019-12-04 02:36:40 tarihinde gönderilmiştir.

Böyle önemli bir şahsiyetin kusursuz bir şekilde aktarılması ve objektif olsrak anlatılması çok önemlidir. Bu projeyi destekliyorum bravo

Okan tarafından 2020-01-29 00:25:22 tarihinde gönderilmiştir.

Bence diriliş ertuğrul zamanındaki tadı hala yakalayamadı bu dizi. Prodüksiyon güzel ama senaryo çoook kötü. Çok bayat konular

Son Yorumlar