Kral Dizisi Canlı izle

Kral Dizisi Canlı izle

Yeni yılın deyim yerindeyse en bomba, en flaş dizi haberlerinden bir tanesi olan "Kral Dizisi Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. Kral dizisi hakkında beklentilerinizi, düşüncelerinizi lütfen bizimle yorum yaparak paylaşınız.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak sahipleri tarafından yapılan bildirim neticesinde Kaldırılmıştır.

ATV İZLE

Uzun zamandır Özcan Deniz'in tekrar dizi sektörüne döneceği kulislerde konuşulmaktaydı ve sonunda bu haber doğruluk kazandı. ATV ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kral Dizisinin baş rolünde yer alacak olan Özcan Deniz, dizi de bir kabadayı karakterine hayat verecek.

Kral Dizisi hikayesine kısaca değinmek gerekirse; Ağrı'dan İstanbul'a göç etmek zorunda kalan Kadir karakterinin İstanbul'a geldiğinde karşılaştığı şartlarla birlikte adaleti sağlayan bir kabadayı'ya nasıl dönüştüğünü konu edinecek. Hatta bir söylentiye göre bu dizinin hikayesi Özcan Deniz'in dayısının gerçek hayat hikayesi olduğu da çok konuşuluyor. Açıkçası ne kadar doğru bir bilgi onu bilemiyoruz.

Kral Dizisi Oyuncuları arasında; Nilperi Şahinkaya, Neslihan Yeldan, Cemre Gümeli, Ersel Şibil gibi isimlerde rol alacak. Özcan Deniz, Burak Deniz, Pınar Deniz, Nilperi Şahinkaya, Neslihan Yeldan, Cemre Gümeli, Ersel Şibil gibi isimler yer almaktadır.

Bu yazı 12 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar