Kırmızı Oda 40. Bölüm izle

Kırmızı Oda 40. Bölüm izle

Yavaş yavaş içinde bulunduğumuz yayın sezonunun sonuna yaklaştığımız bu günlerde önemli karakterlerin hikayelerinde de sona geldiğimiz Kırmızı Oda 40. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 ekranlarının hiç şüphesiz en çok izlenen dizi yapımlarından bir tanesi olan ve yayınlandığı günün izlenme oranlarına damgasını vurmayı başaran Kırmızı Oda dizisinde bu akşam büyük sürprizler yer alıyor. Her hafta yayınlandığı saatte izleyenleri ekranları karşısına kilitlemeyi başaran Kırmızı Oda dizisi sezon finaline yaklaştığı bu bölümle izleyenleri yine alıp geçmişindeki yaşanmışlıklara götürecek diyebiliriz.

Dizinin 4 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 da yayınanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

40.bölüm tanıtımı adına aktarılan fragman videosunda Vahit Bey'in veda mektubu damgasını vuracak. Vahit Bey'in Zafer aracılığıyla Manolya hanıma gönderdiği mektubu okuyan doktor hanımın gözünden göz yaşları süzülürken hoşça kalın Vahit bey sözleri izleyenleri şoke ediyor. Ayrıca Miço ile Sadi karakterleri dostluk yeniden canlanacak mı hep birlikte izleyeceğiz.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 04 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar