Kırmızı Oda 32. Bölüm izle

Dizinin başladığı ilk haftadan itibaren belkide en duygusal ve en dokunaklı hikayelere sahip haftası olacak olan Kırmızı Oda 32. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

[yayin]

TV8 ekranlarının en çok yakından takip edilen ve en çok sevilen projelerinden bir tanesi olan Kırmızı Oda dizisi nefesleri kesecek yeni bölümü ile deyim yerindeyse bu akşam izleyenleri ekranları karşısına kilitleyecek.
Özellikle sosyal medya mecralarında trend topic olarak tabir edilen günün ve hatta haftanın en çok konuşulan televizyon projeleri arasında sürekli yerini alan dizinin bu haftaki bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

9 Nisan Cuma saat 20.00 da ekranlara gelen son bölümü tek parça olarak full bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

32.bölüm tanıtımına dair paylaşılan fragman videolarını youtube üzerinden izlediğimizde bu bölümde neler olacak sorusuna özet niteliğinde analizimiz;

Sadi karakterinin çocukluk döneminde yaşadığı zorlu süreçleri bir süredir izliyoruz fakat bu bölümde Sadi'nin asla unutamadığı ve hayatının en acı çektiği bölümüne geldik diyebiliriz. Doktor hanımın karşısında göz yaşları sel gibi akıp giderken anlattıklarına doktor hanımında göz yaşlarına engel olamadığını görüyoruz.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Son Yazılar

Kanunsuz Topraklar Canlı izle Kanunsuz Topraklar Canlı izle
Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle Evlilik Hakkında Her Şey Canlı izle
Uzak Şehrin Masalı Canlı izle Uzak Şehrin Masalı Canlı izle
Dünya Hali Canlı izle Dünya Hali Canlı izle