Kırmızı Oda 26. Bölüm izle

Kırmızı Oda 26. Bölüm izle

Şahsen izlediğim her bölümün olmadık bir yerinde kendimle iç hesaplaşma yapmamı sağlayan harika dizi Kırmızı Oda 26. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Bu bölüm için paylaşılan tanıtım videolarına göz attığımızda "Baba"nın bir çocuk için, hatta bir yetişkin içinde olsa nasıl önemli bir varlık olduğunu göz yaşları içerisinde Sadi ve Nazlı karakterlerinden dinleyeceğiz. Babasız büyüyen bu iki karakterlerde çocukluklarında babasız kalmanın ne olduğunu, nelere yol açtığını olağan üstü oyuncu performanslarıyla yeni bölümde izleyenlere aktarayacaklar.

TV8 ekranlarında 26 Şubat Cuma akşamı saat 8'de başlayacak olan son bölümü tek parça olarak full ve HD bir şekilde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

26.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacak, neler yaşanacak sorusuna özet niteliğinde cevaben;

Videonun başında Sadi karakterinin Doktor hanıma "Sence hocam bir çocuğa hayat veren kimdir? Eğer hayat verecek bir babası yoksa bir çocuğun, nefes alır sadece yaşamaz" sözleri izleyenlerin yüreklerini sızlatacak. Ayrıca Recai karakterinin Nazlı'nın mücadelesini anlamadığı için sitem ettiği sahnelerin ardından Nazlı'nın ne yapacağı merak konusu oluyor.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 26 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar