Kırmızı Oda 21. Bölüm izle

Kırmızı Oda 21. Bölüm izle

Çarpıcı hikayeleri büyüsünü bozmadan tüm gerçekliğiyle olduğu gibi ekranlara taşıyan başarılı dizi Kırmızı Oda 21. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reyting oranlarına göz attığımızda kendi gününde en çok izlenen yapımlar arasında yer almayı sürekli başaran Kırmızı Oda dizisi yine izleyici kitlesini ekranlara kilitleyecek gelişmelere sahip yeni bölümü ile geliyor diyebiliriz. Özellikle Boncuk karakterinin hikayesi Alya karakterinden sonra en çok ilgi gören hikayeye sahip karakter oldu.

22 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

21.bölüm fragmanı izlediğimizde bu bölümde neler olacağına dair özet bilgiler şöyle;

Boncuk karakteri için herşey iyiye gittiği düşünülürken Boncuk kendisinin öldürülmek istediğini düşünüyor. Doktor hanımın Boncuk karakterine sorduğu "Sen ilaçlarını içiyorsun değil mi?" sorusundan sonra Boncuk için artık ayakta tedaviye devam etmek yerine hastaneye yatmasını ifade ediyor.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 22 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar