Kırmızı Oda 15. Bölüm izle

Kırmızı Oda 15. Bölüm izle

Nefeslerin tutulup izlendiği, izleyenleri adeta ekranları karşısına kilitlemeyi başaran hikayesiyle Kırmızı Oda 15. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

TV8 kanalının yayınlandığı günün reyting oranlarına damga vuran yapımlarından bir tanesi olan Kırmızı Oda dizisi, günlük hayatımızda karşılaştığımız bir çok olayın ve kişilerin perde arkasında yatan ana temel sebebin psikolojik olduğunu bizlere çok yalın bir şekilde anlatan başarılı dizisi bu hafta da sürpriz dolu yeni bölüm ile geliyor!

Dizinin 11 Aralık Cuma akşamı saat 20.00 da yayınlanan son bölümü full ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlanan 15.bölüm fragmanı izlediğimizde Boncuk karakterinin yaşadığı çarpıcı hikaye oldukça dikkat çekiyor. Beraberinde Selvi karakterinin geçmişinde ne gibi zorluklara maruz kaldığının görüntüleri izleyenlerin yüreklerini burkacak.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 11 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar