Kırmızı Oda 13. Bölüm izle

Kırmızı Oda 13. Bölüm izle

Ekranlarda yayınlanan diziler arasında izleyenlerine en faydalı gelen, dersler çıkarılabilen yapımlardan biri Kırmızı Oda 13. Bölüm izle sayfasındasınız.

Kırmızı Oda 14. Bölüm Tek Parça İzle ( TIKLA )

Seyircisiyle artık bütünleşen, sabırsızlıkla beklenen, toplumun her kesiminden izleyici kitlesine sahip olan TV8 kanalının Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile yine izleyenleri ekranları karşısında nefeslerini tutup izleyecekleri gelişmelerle geliyor. Alya karakterini sevenlerin çok mutlu olacağı bir bölüm olacak bu, aşağıdaki kısa analizimizi mutlaka okuyunuz.

Dizinin 27 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full, reklamsız ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

13.bölüm fragmanı izlediğimizde bölümün özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Alya karakteri artık hapsolduğu o evden kurtuluyor ve yıllardır giydiği annesinin elbiseleri yerine kendine aldığı yeni elbiseleri giyiyor. Sadece bu kadar mı? hayır. Kuaförde saçlarını kestirip model veren Alya artık insan olduğunun ve yeni bir başlangıca hazır olduğunun farkına varıyor. Bu durumu gören Doktor hanımın yüzünde gülücükler eksik olmuyor.

Ayrıca diğer yandan Selvi hanımın çocuk yaşta evlendirildiğinde yaşadığı problemler seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 27 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar