Kırmızı Oda 12. Bölüm izle

Kırmızı Oda 12. Bölüm izle

Günlük hayatımızda yaşadığımız, karşılaştığımız gelişmelerinin bir çoğunun aslında piskolojik nedeni olduğunu anlatan dizi Kırmızı Oda 12. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kırmızı Oda 13. Bölüm (Son Bölümü) İzlemek İçin Tıklayın

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren TV seyircisinin dikkatini çekmeyi başarmış ve haftanın en zorlu reyting mücadelesi yaşandığı güne damgasını vuran Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile izleyenleri yine şaşırtmaya geliyor. Geçtiğimiz hafta diziye dahil olan Selvi karakteri ve Alya karakterinin yaşadıkları izleyenleri hem sevindirecek hem üzecek gibi duruyor.

Dizinin 20 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü reklamsız, full olarak tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşılan 12.bölüm fragmanı izlediğimizde bu hafta neler yaşanacak, neler olacak sorusuna cevaben özet niteliğinde analizimiz şöyle;

Selvi karakterinin "Ben acaba deliriyor muyum doktor hanım? çok korkuyorum doktor hanım" sözleriyle başlayan fragmanda Selvi'nin geçmişte neler yaşadığı ekranlara taşınıyor. Ayrıca Alya'nın randevusuna çok mutlu bir şekilde gelmesi ve sonrasında üzerine kıyafet almak için alışverişe çıkmasının ardından kuaföre gitmesi izleyenleri çok sevindirecek.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar