Kırmızı Oda 11. Bölüm izle

Kırmızı Oda 11. Bölüm izle

Seyircisiyle buluştuğu her bölümünde izleyenleri kendi geçmişine, yaşadıklarına götüren ve muhasebe yaptıran dizi Kırmızı Oda 11. Bölüm izle sayfasına hoş geldiniz.

Kırmızı Oda 12. Bölüm Tek Parça izle

TV8 kanalında bu sezonda başlayan ve yayınlandığı günün reyting oranlarına göz attığımızda genel olarak en çok izlenen yapımı olan Kırmızı Oda dizisi her yeni bölümüyle izleyenleri deyim yerindeyse ekranları karşısına kilitlemeyi başarıyor. Diziye dahil olan yeni karakterlerin hayatlarına inildiğinde aslında kendimizden veya etrafımızdan bir örneğe şahit oluyormuşçasına izliyoruz.

Dizinin 13 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'da yayınlanan son bölümü full, reklamsız ve tek parça halinde izlemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Dizinin 11.bölüm tanıtımına dair yayınlanan fragmanı izlediğimizde özet niteliğinde analizimizi aşağıya bırakıyoruz;

Bu bölümde sadece gelen hastaların diyalogları değil, hocaların arasındaki yakın ilişki de gözlerden kaçmıyor. Ayrıca Ayla'nın hikayesi kaldığı yerden git gide daha sancılı bir sürece doğru devam etmekte.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen, Ecem Uzun, Songül Öden, Gülçin Kültür, Halit özgür sarı’nın bulunduğu diziye son olarak Burak Sevinç’te katıldı.

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt senaryosunu kaleme almıştır.

Bu yazı 13 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar