Kırmızı Kamyon Canlı izle

Kırmızı Kamyon Canlı izle

Çok yakında başlayacak dizi projeleri arasında en çok dikkat çeken yapımlardan bir tanesi olan müthiş hikayeye sahip Kırmızı Kamyon Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

SHOW TV CANLI İZLE

Özellikle yakın dönemde ekranlarda daha önce hiç yayınlanmamış farklı formatlar görmeye alıştığımız bu süreçte, Show TV görünmez kahramanlarımızdan olan itfaiyecilerin hayatını konu edinen Kırmızı Kamyon dizisi ile geliyor. Bir çok felaket durumları için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ve kendi canlarını hiçe sayarak bir çok felaketten gerek canlarımızı, gerek ise mallarımızı koruyan itfaiyecilerin yaşadıkları zorlukları, verdikleri mücadeleleri birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyle ekranlara aktaracak bu diziyi sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Hikayesi / Konusu ;

İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını dram ve aksiyon ile harmanlıyor.

Oyuncuları ;

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Fatih Al, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin senaristleri Meriç Demiray ve Ezgi Özcan olurken, yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturmaktadır.

Bu yazı 23 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar