Kimse Bilmez Canlı izle

Kimse Bilmez Canlı izle

Önümüzdeki yaz yayın dönemine tam anlamıyla ATV bomba gibi hazırlanıyor. Bir birinden iddialı projeler ardı ardına patlatılıyor diyebilirim. Uzun bir aradan sonra Kimse Bilmez dizisi için Keremcem'in ekranlara döndüğü dizinin diğer baş rolünde Özgü Kaya, Keremcem'e eşlik etmekte.

ATV - Kimse Bilmez Canlı izle

Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosunda: Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Yiğit Koçak, Zeynep Elçin, Burak Serdar Şenal, Zehra Yılmaz, Ahmet Mekin, Cenk Torun, Hakan Altıner, Adnan Biricik, Onur Dikmen, Taner Turan, Özlem Başkaya gibi oyuncular yer almakta.

Ufaklı büyüklü sorunların yaşandığı bir mahalleyi konu alan dizinin yaz dönemine damga vuracağı daha şimdiden dillerde dolanmakta.

Bu oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasından sizin seçtiklerinizin ayrı ayrı biyografi sayfaları en kısa sürede TV-izle.com üzerinden paylaşılacaktır. Üstelik bu sayfalarda sesli anlatımlı bir şekilde youtube videomuzda yer alacaktır. O yüzden sizden gelecek yorumlar bizim için çok değerli olacaktır. Siz Kimse Bilmez dizisinde yer alan hangi oyuncuların biyografilerini okumak veya video da dinlemek isterdiniz? Lütfen değerli yorumlarınızı bize gönderiniz.

Bu yazı 20 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar