Kağıt Ev Canlı izle

Kağıt Ev Canlı izle

Uzun zamandır çeşitli sosyal medya mecralarında ve TV ekranlarında sık sık tanıtımlarını gördüğümüz yeni dizi Kağıt Ev Canlı izle sayfasına hoş geldiniz.

STAR TV CANLI İZLE

Star TV kanalının haftalık dağılıma baktığımızda reyting rekabeti en yüksek günlerin başında gelen Pazartesi akşamına yer verdiği yeni dizi Kağıt Ev dizisi özellikle kadrosunda birbirinden başarılı isimlerin bir arada olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şahsen bu dizi hakkında kafamdaki iki soru işaretinden biri, rekabetin en yüksek olduğu Pazartesi akşamında yayınlanacak olması. Diğeri ise Erdal Beşikçioğlu gibi çok başarılı bir oyuncunun halk nezninde Behzat Ç karakteriyle özdeşmesi sonrasında yer aldığı dizi projelerinin başarı gösterememesinden kaynaklanıyor. Umarım bu dizi ile birlikte bu şanssızlıkta son bulur diyelim.

Kağıt Ev Dizisi her Pazartesi akşamı yeni bölümü ile saat 20.00 da Star TV ekranlarında.

Hikayesi: 3 çocukları olan Fırtına ailesinin mutlu hayatı aniden gelişen olaylar sonrasında keskin viraja girer. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir. 

Kağıt Ev Oyuncuları: Erdal Beşikçioğlu (Cihan), Nur Fettahoğlu (Aylin), Tuvana Türkay (Azra), Nihal Koldaş (Gülsüm), Can Nergis (Bülent), Helin Kandemir (Cemre), Nejat Uygur (Mert), Bülent Gültekin (Çetin), Yaşar Üzer (Halil), Bulut Teker (Melisa), Tuğçe Aykut (İnci)

Yönetmen: Şenol Sönmez
Yapımcı: Saner Ayar
Yapım: O3 Medya

Bu yazı 26 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar