Hizmetçiler Canlı izle

Hizmetçiler Canlı izle

Ekranlara yeni merhaba demeye hazırlanan diziler arasında farklı formatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran "Hizmetçiler Canlı izle" sayfasına hoş geldiniz. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hizmetçiler Dizisi hakkında yorumlarınızı lütfen alt kısımdan bizimle paylaşınız.


- UYARI -

Bu Yayın, Hak Sahipleri Tarafından Yapılan Bildirim Neticesinde Kaldırılmıştır.

KANAL D CANLI İZLE

Ülkemizde son zamanlarda tv ekranlarında yayın hayatına başlayan dizilere baktığımızda bir çoğunun yabancı ülkelerde uzun süre yayınlanan dizilerin formatının satın alınıp Türkiye'ye uyarlanıp yayınlandığını ve bu dizilerinde başarıyı elde ettiklerini görüyoruz. Hal böyle olunca yapımcıların yurt dışında başarılı olmuş ve ülkemizin konseptine uygun dizilerin yapımlarını satın alıp başarılı oyuncu kadrosuyla birleştirip yayın hayatına sokması kaçınılmaz oluyor.

Bunun son örneği de Kanal D ekranlarında Hizmetçiler dizisi olarak önümüzde duruyor. İzleyici kitlesinin artık televizyon ekranlarında klasik ve bilindik aşiret, cinayet, töre, çarpık ilişkili diziler yerine farklı formatlarda dizi arayışına girmesi de bu yönelimi tetikledi diyebiliriz.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu: Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet Atahanlı), Yiğit Kirazcı (Aras Atahanlı), Aleyna Solaker (Çiçek Tuna), Gamze Karaduman (Demet Atahanlı), Selen Domaç (Hacer Tuna), Cansu Fırıncı (Yaşar Tuna), Emrah Akkuş (Armağan), Nilay Erdönmez (Gülseren), Hazal Benli (Aslı) ve Neslihan Arslan (Neslihan) gibi isimler rol alacak.

Bu yazı 02 OCAK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar