Hekimoğlu Canlı izle

Hekimoğlu Canlı izle

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan House MD. dizisinin Türkiye uyarlaması olacak olan "Hekimoğlu Canlı izle" sayfasındasınız, hoş geldiniz.

KANAL D CANLI İZLE

Dünya da bir çok ülkede yayınlanan ve yayınlandığı her ülkede reyting pastasından önemli bir pay sahibi olmayı başaran House MD. dizisinin Türkiye uyarlaması da çok iddialı bir kadroya sahip. Başrolünde Timuçin Esen gibi son zamanların en başarılı oyuncularından bir tanesi yer almakta ve diğer oyuncularda gerçekten harika isimlerden oluşmakta.

İlk bölümü 17 Aralık Salı akşamı 20:00'da yayınlanacak olan dizinin daha şimdiden sosyal medyada fan sayfaları oluşturuldu ve izleyici kitlesi merakla ilk bölümü beklemekte. Hal böyle olunca bizde sayfamızda Hekimoğlu dizisi canlı izle mek isteyenler için bu sayfayı paylaşmak istedik.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)

Sizin Hekimoğlu dizisi hakkındaki fikirleriniz neler? Bu dizi sizce izlenir mi? Lütfen yorum yaparak bizimle fikirlerinizi paylaşınız.

Bu yazı 13 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Sayko tarafından 2020-01-14 18:46:59 tarihinde gönderilmiştir.

bence harika bir dizi. mucize doktor dizisinden daha güzel ve sürükleyici. başrol oyuncuları çok başarılı bu dizinin!

somak tarafından 2020-02-12 19:34:02 tarihinde gönderilmiştir.

Sayko sen gerçekten mucize doktor dizisini izlediğine eminmisin? eğer izlediysen hekimoğlu ile mucize doktor dizisini yan yana bile getiremezsin!

Mesut tarafından 2020-02-25 22:15:25 tarihinde gönderilmiştir.

Somak sen ne dediğinin farkında mısın? Ne mucize doktoru Allah aşkına Hekimoğlu dizisinin konsepti ve oyuncu kadrosu bambaşka tek kelimeyle bu ülkeye fazla dizi gerçekten.

Son Yorumlar